Asiye Dizisi Oyunculuk Başvurusu Nasıl Yapılır?

Asiye dizisi oyunculuk başvurusu nasıl yapılır? Asiye dizisine nasıl oyuncu olarak girilir? Asiye dizisi oyunculuk başvuru şartları?

Fox Tv ekranlarının yeni dizisi Asiye dizisi 2022 oyunculuk başvurusu devam ediyor. Oyuncu kadrosu ve konusu itibarile oyunculuk yapmak isteyen kişiler “asiye dizisine nasıl başvuru yapılır?” diye araştırma yapmaya başladı. Dizide oyuncu olmak için Asiye dizisi oyunculuk başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Çekimlerinin Karadeniz’de yapılması sebebi ile özellikle Karadeniz bölgesin illerinden yapılan başvurulara öncelik verilecektir.

Asiye Dizisi Başvurusunda Dikkat Edilecek Noktalar?

Her hafta yeni bölümleri çekilen diziye sürekli olarak oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran alımları devam etmektedir. Asiye oyunculuk başvurusu yaparken aşağıdaki bilgileriniz istenmektedir. Bilgileri yazarken aşağıdaki noktalara dikkat etmek avantajınıza olacaktır.

  • İsim; İsim kesinlikle doğru yazılmalıdır.
  • Şehir; Doğum yeriniz değil. Yaşadığınız şehri yazmanız gerekmektedir.
  • Doğum Tarihi; Doğum tarihinizi gün/ay/yıl şeklinde yazmanız gerekmektedir.
  • Fotoğraf; Fotoğraflarınızın güncel ve yeni çekilmiş olmasına önem gösteriniz.
  • Detaylar; Kendiniz ve oyunculuk hakkında tüm anlatmak istediğiniz detayları yazabilirsiniz.

Asiye Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Asiye dizisi oyunculuk Başvurunuz cast ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenmektedir. Asiye dizisi ajansı cast direktörlerinden ajansımıza oyuncu ihtiyaçları için talepte bulunulması durumunda uygun rol ve çekim için yönlendirmeniz yapılacaktır. Asiye dizisi için internet sitemiz ve whatsapp üzerinden olmak üzere iki başvuru yöntemi bulunmaktadır.

1. Başvuru Formu

İnternet sitemizden online olarak başvuru yapmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayıp formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Asiye Dizisi Başvuru Formu

2. Whatsapp Başvuru

Whatsapp üzerinden online olarak başvuru için aşağıdaki linke tıklamanız yeterlidir. Whatsapp başvuru hattımız otomatik olarak açılacaktır.

Asiye dizisi Whatsapp Başvuru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu