Asiye Dizisi Başvuru

Asiye Dizisi başvurusu yaparak Fox Tv’nin yeni dizisinde oyunculuk yapabilirsiniz. Cast ajans oyuncu seçmeleri devam eden dizide rol almak için geç kalmayın. Birbirinden ünlü isimlerle birlikte oyunculuk kariyerinize ilk adımı ajansımızla atabilirsiniz!

NTC Medya imzalı dizinin kadın başrol oyuncusu Selin Şekerci oldu. Asiye dizisinde rol almak için hemen başvuru yapın. Usta bir oyuncu kadrosuna sahip olacak diziye yeni oyuncu alımları devam ediyor.

Asiye Konusu: Asiye dizisi, Asiye adlı Karadenizli bir kızın hayatını konu ediniyor. Asiye 30’lu yaşlarında kulağında kulaklıklarıyla müzik dinleyip çay toplayan çok güçlü ve özel bir kadının etkileyici hikayesini ekrana taşıyacak.

Asiye Dizisi Başvuruları

Asiye dizisinde oynamak için Dizi Başvuru sayfasından başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve “Detaylar” bölümüne Asiye dizisi yazarak gönderiniz.

Göndermiş olduğunuz başvurunuz (CV’niz), en iyi ve en iyi cast ajansı Dizi Başvuru’nun en tecrübeli cast direktörleri tarafından detaylı bir şekilde incelenmektedir. Başvurunuz olumlu olduğu takdirde ajansımıza ön görüşme için davet edilir sezon boyuncu gelen oyuncu talepleri doğrultusunda göre bölümler için sunumuz yapılır.

Asiye dizisinde oynamak için Lütfen Başvuru yapınız.

Asiye Dizisi Başvuru Formu

Asiye dizisi Başvuru formunu doldururken bilgilerinizin eksiksiz ve fotoğraflarınızın güncel olmasına özen gösteriniz. Asiye Dizisi oyunculuk başvurularınızı geç kalmadan yaparak siz de ünlü bir dizi oyuncusu olma fırsatını yakalayabilirsiniz.
    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Başa dön tuşu