Annemizi Saklarken Dizisi Başvuru Rehberi 2022

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Annemizi Saklarken Dizisi Başvuru Rehberi ile dizi oyunculuğu için bilmeniz gerekenler ve oyunculuk başvuru formları.

İsmi ve yayınlanan ilk fragmanı ile televizyon izleyicilerinin büyük beğenisini kazanan dizi aynı zamanda oyunculuk yapmak isteyenlerinde ilgisini çekmiş durumda. Bu yazımızda yeni dizi Annemizi Saklarken için Oyunculuk Başvuru Rehberi hazırladık Dizi hakkında detaylı bilgileri, oyunculuk, figüranlık ve nasıl başvuru yapılacağını sizler için açıkladık.

Annemizi Saklerken Dizisi Oyunculuk Başvuruları

Ekranlara iddialı bir giriş yapan Annemizi Saklarken dizisi oyunculuk başvurusu içi acele edin. Star Tv de ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan dizide görevlendirilmek üzere oyucu ve figüran arayışımız devam etmektedir. Bu nedenle oyunculuk yapabileceğini düşünen her yaştan yeni yüzlere ihtiyaç duyulmaktadır.
Oyuncu seçmeleri tüm hızıyla devam ede Annemizi Saklarken dizisinde sizlerinde aday olması hiç de zor değil. Oyunculuk, yardımcı oyunculuk ve figüranlık içi tek yapmanız gereken web sitemizde bulunan başvuru formunu doldurmaktır. Böylece bu profesyonel oyucu kadrosuyla çalışma şansı yakalayıp, hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Annemizi Saklarken Dizisi Oyuncu Başvuruları Ne Zaman Başlayacak?

Dizinin çekim hazırlıkları ve cast çalışmaları hızla devam ederken, ilk fragmanı yayınlanan dizi izleyicini büyük beğenisini kazandı. Oyuncu kadrosu ve dizinin konusu itibari ile gündemde ilgi odağı haline geldi. Bu nedenle bir çok kişi dizide oyunculuk yapmak için araştırmalara başladı. Dizini devam eden çekimleri ve sürekli olarak cast ihtiyacından dolayı her zaman Annemizi saklarken dizisi oyuncu başvuruları ne zaman başlayacak diye merak ediyorsanız eğer dizi için her zaman online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.

Annemizi Saklarken Dizisi Nerede Çekiliyor?

Dizi İstanbul’da kurulan film stüdyolarında çekilmektedir. Ayrıca İstabul’un çeşitli semtlerinde de çekimler yapılmaktadır. Dizini konusu ve gidişatı gereği İstanbul’da çekilse de Türkiye geneli her ilde oyunculuk başvuruları yapılabilmektedir.

Annemizi Saklarken Dizisi Oyunculuk Başvurusu yaparken Cast Ajansı Seçimi

Kaliteli bir cast ajansı seçmek oyunculuk kariyeriniz için önemli bir adımdır. Ajansa istediğiniz zaman ulaşabilmeli ve iletişimi güçlü bir yer olmalıdır. Bu Vizyona Sahip olan Star Cast Ajans sektörün tanınmış ajanslarından olup hayallerinize ulaşmanız için profesyonel ekibi ile her zaman yanınızdadır.

Annemizi Saklarken Dizisi Cast Görüşmeleri Nasıl Yapılır ?

Dizi için başvuru yapacakların kafasındaki en önemli şeylerden biri de Cast görüşmeleri nasıl yapılır? Özellikle oyuncu seçmeleri ve deneme çekimleri sırasında önemli bazı detaylar bulunmaktadır. Ajansa kayıt olduktan sonra size uygun bir rol söz konusu olduğunda sizinle temasa geçilmektedir. Fakat size uygun bir rol olmazsa sabırlı olup asla vazgeçmemek çok önemlidir. Mutlaka sizin yapabileceğiniz bir rol de çıkacaktır. Bu anlamda rol kapmanız için aşağıdaki hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

 • Saç ve makyajınıza dikkat edin
 • Diksiyonunuza dikkat edin ve kibar konuşun
 • Jet ve mimiklerinizi iyi kullanın
 • Karakterinizi iyi anlatın
 • Güler yüzlü olun, stresinizi yenin
 • Öz güvenli ve sabırlı olun

Annemizi Saklarken Dizisi Oyuncu Kadrosu

Dizinin ilk kadın başrol oyuncusu Ece Yaşar oldu. Dizinin Yönetmenliğini Barış Yöş üstlendiği senaryosunu da Sırma Yanık’ın kaleme aldığı Annemizi Saklarken Dizisinin bir diğer baş rolünü ise Hande Doğandemir ve Kutsi paylaşıyor. Bu usta oyuncuların yanında dizinin oyuncu kadrosuna sürekli olarak figüran ihtiyacı da olmaktadır. Figüran olarak dizide oynamak için siz de başvurunuzu yapabilirsiniz.

Annemizi Saklarken Dizisi Konusu

Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlanan dizide, henüz çocuk sayılacak yaşta ilk bebeğini kucağına alıp, arkasından iki tane daha doğurmuş olan ve Nişantaşı’nda tanınmış bir moda atölyesinde özel müşteri asistanı olarak çalışan Hande Doğandemir, Zerrin ve Dündar Demir’in evlilik yıl dönümleri için evlerine elbise provasına gitmeye başlamıştır. Bu esnada Hande, Kutsi’nin ilgisini çekecek ve Hande ile çocukların hayatı Zerrin ve Kutsi’nin evlilik yıl dönümü partisinin ardından tümüyle değişecektir.

Annemizi Saklarken Dizisi Ajansı

Dizi oyucusu olmak isteyenlerin en çok merak ettikleri konuların arasında dizilerin hangi ajansla çalıştığı gelmektedir. Annemizi saklarken dizisinin hangi ajans olduğunu merak edenler ise büyük çoğunluktadır. Ancak oyuncu adaylarının bilmeleri gereken en önemli husus ise dizilerin cast ihtiyaçlarını tek bir ajanstan karşılamadığıdır. Rol için uygun karakter ve tip hangi ajansta ise orayla iletişime geçip cast ihtiyaçları temin edilmektedir.

Son Nefesime Kadar Dizisi Oyuncuları ve Fotoğraf Galerisi

Annemizi Saklarken Dizisi Oyunculuk Başvurusu Nasıl Yapılır Videosu

Annemizi Saklarken Dizisi Başvuru Formu Doldururken Dikkat Edilecek Noktalar

Sizler için gündeme bomba gibi düşen dizimiz hakkında detaylı bilgiler paylaştık. yeteneklerinize güveniyorsanız eğer ajansımıza oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. Annemizi Saklarken dizisi başvuru formunu doldururken aşağıdaki bilgileriniz istenmektedir.

 1. Ad Soyad
 2. Şehir
 3. Meslek
 4. Doğum Tari
 5. Detaylar

bu bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak dizi için oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.

Annemizi Saklarken Dizisi Başvuru Formu

Dizi için iki şekilde başvuru yapabilirsiniz. Web sitemizden online form doldurarak ya da whatsapp oyunculuk başvuru hattımız üzerinden.

Online Başvuru Formu

Annemizi saklarken dizisi oyunculuk başvuru formu

Whatsapp Başvuru Formu

Annemizi saklarken dizisi oyunculuk Whatsapp başvuru hattı

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu