Aldatmak Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Aldatmak Dizisi oyunculuk başvurusu başladı! Atv’nin 2022 yapımı yeni dizisinde hemen oyuncu olun!

Yeni yüz ve oyuncu seçmeleri devam eden dizide rol almak için geç kalmayın. Birbirinden ünlü isimlerle birlikte oyunculuk kariyerinize ilk adımı ajansımızla atabilirsiniz!

TIMS&B Productions imzalı, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstleniyor. Vahide Perçin ise kadın başrol oyunculuğunu yapacağı dizinin erkek başrol oyuncusu ve cast seçmeleri tüm hızıyla devam ediyor. Aldatmak dizisi oyunculuk başvurusu yapıp, dizide rol almak için geç kalmayın! Usta bir oyuncu kadrosuna sahip olacak diziye yeni yüz ve oyuncu alımları devam ediyor.

Aldatmak dizisi Konusu: Kadın bir hakimin hayat hikayesi anlatılacak. Güzide rolüne hayat verecek olan Vahide Perçin’in canlandırdığı Hakime hanımın özel hayatı, iş hayatı yaşadığı zorluklar ve verdiği kararlar izleyiciye aktarılacak.

Aldatmak Dizisi Oyunculuk Başvurusu 2022

Aldatmak dizisinde oynamak için Dizi Başvuru sayfasından başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve “Detaylar” bölümüne Aldatmak dizisi yazarak gönderiniz.

Göndermiş olduğunuz başvurunuz (CV’niz), en iyi ve en iyi cast ajansı Dizi Başvuru’nun en tecrübeli cast direktörleri tarafından detaylı bir şekilde incelenmektedir. Başvurunuz olumlu olduğu takdirde ajansımıza ön görüşme için davet edilir sezon boyuncu gelen oyuncu talepleri doğrultusunda göre bölümler için sunumuz yapılır.

Aldatmak dizisinde oynamak için Lütfen Başvuru yapınız.

Aldatmak Dizisi Oyunculuk Başvurusu Formu

Dizi Başvuru formunu doldururken bilgilerinizin eksiksiz ve fotoğraflarınızın güncel olmasına özen gösteriniz. Oyunculuk başvurularınızı geç kalmadan yaparak siz de ünlü bir dizi oyuncusu olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Aldatmak Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu