Ah Nerede Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Ah Nerede Dizisi başvurusu yaparak Star Tv’nin yeni dizisinde oyunculuk yapabilirsiniz. Cast Ajans oyuncu seçmeleri devam eden dizide rol almak için geç kalmayın. Birbirinden ünlü isimlerle birlikte oyunculuk kariyerinize ilk adımı ajansımızla atabilirsiniz!

Yapımcılığını Onuncu Ev Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Bülent İşbilen’in üstlendiği, başrollerini Oktay Çubuk ve Nil Keser’in paylaştığı Ah Nerede dizisinde rol almak için hemen başvuru yapın.

Ah Nerede Dizisi Oyuncu Başvuruları

Ah Nerede dizisinde oynamak için Dizi Başvuru sayfasından başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve “Detaylar” bölümüne Ah Nerede dizisi yazarak gönderiniz.

Göndermiş olduğunuz başvurunuz (CV’niz), en iyi ve en iyi cast ajansı Dizi Başvuru’nun en tecrübeli cast direktörleri tarafından detaylı bir şekilde incelenmektedir. Başvurunuz olumlu olduğu takdirde ajansımıza ön görüşme için davet edilir sezon boyuncu gelen oyuncu talepleri doğrultusunda göre bölümler için sunumuz yapılır.

Ah Nerede dizisinde oynamak için lütfen Başvuru yapınız.

Ah Nerede Dizisi 2022 Güncel Başvuru Formu

Ah Nerede dizisi başvuru formunu doldururken bilgilerinizin eksiksiz ve fotoğraflarınızın güncel olmasına özen gösteriniz. Hakime Hanım Dizisi oyunculuk başvurularınızı geç kalmadan yaparak siz de ünlü bir dizi oyuncusu olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Ah Nerede dizisinde rol almak için hemen başvurun! Başvuru Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu